Restauracja

Witamy w Restauracji Hotelu Celmar!

Z prawdziwą przyjemnością przygotowaliśmy dla Państwa klimatyzowaną restaurację, która z powodzeniem mieści 70 osób.

Bogate menu restauracji, w którym znajduje się kilkadziesiąt dań i przystawek kuchni polskiej, jak również wybrane dania kuchni śródziemnomorskiej powinno zadowolić podniebienia najbardziej wymagających znawców i miłośników sztuki kulinarnej.

Dopełnieniem smacznych dań serwowanych w restauracji hotelowej jest szeroka oferta win i alkoholi, które pochodzą niemalże z całego świata.

Posiadamy odrębną salę konferencyjną, w której z powodzeniem mogą Państwo przygotować kameralne spotkanie biznesowe, konferencję czy zamknięte przyjęcie dla 30 osób. Przez cały czas do Państwa dyspozycji jest również podstawowy sprzęt audiowizualny.

Zimową porą zapraszamy do skorzystania z potraw serwowanych przez wykwalifikowanego szefa kuchni, których dopełnieniem będzie blask ognia z kominka.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia i imprezy okolicznościowe, w tym m.in.: wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne, jak również ogniska czy grille w kawiarni letniej.

W naszej ofercie znajdą Państwo również catering, którego realizacja na najwyższym, światowym poziomie sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Dla firm proponujemy organizację kilkudniowych workshopów, kursokonrefencji czy weekendowych spływów kajakowych.

Na każde święta - zarówno Bożonarodzeniowe, jak również Wielkanocne - proponujemy Państwu przygotowanie tradycyjnych zup, potraw świątecznych oraz wszelkiego rodzaju dań garmażeryjnych.