O Hotelu Celmar

Hotel - Restauracja CELMAR w Dobrzycy położony jest 7 km od Piły przy drodze krajowej numer 11 (Poznań - Koszalin/Gdańsk/Słupsk) bezpośrednio przy urokliwym rozlewisku rzeki Gwdy. Obiekt umiejscowiony jest pośród nienaruszonej nadnoteckiej natury, pięknego lasu i czystej wody.

Zapewniamy Państwu spokój, czyste powietrze i bezpośredni kontakt z naturą niemalże przez cały rok. Posiadamy bezpośredni dostęp do brzegu rzeki oraz pomost, z którego można podziwiać widoki na zalew Gwdy. Bogate okoliczne lasy, zalew i jeziora obfitują w rozmaite gatunki grzybów, ryb i zwierzynę łowną.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 40 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu , trzy i czteroosobowych oraz jednym apartamencie. Przytulne pokoje wyposażone w pełny węzeł sanitarny WC, telefon oraz TV są gwarantem udanego wypoczynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości przygotowaliśmy odrębną salę konferencyjną, w której z powodzeniem można zorganizować spotkanie biznesowe czy małą imprezę okolicznościową dla 30 osób. Na życzenie klienta udostępniamy sprzęt audiowizualny. Klimatyzowana sala restauracyjna jest w stanie pomieścić 70 osób, co sprzyja organizacji Wesel i innych imprez okolicznościowych.

Na terenie obiektu znajduje się monitorowany parking, na którym mogą Państwo bez obaw pozostawić swoje auto. Goście hotelowi mogą nieodpłatnie korzystać z parkingu przez cały okres pobytu w Hotelu Celmar.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do kawiarni letniej, której malownicze położenie bezpośrednio nad zalewem rzeki Gwdy wprowadza niesamowity, reklaksujący nastrój.

Honorujemy płatności kartami kredytowymi Visa i Eurocard.

Zapraszamy Państwa do Hotelu Celmar w Dobrzycy koło Piły, gdzie gwarantujemy Państwu spokój, czyste powietrze, oraz bezpośredni kontakt z naturą i doskonałą kuchnię.

W obiekcie dostępny jest bezprzewodowy internet - dla klientów korzystających z usług restauracji lub hotelu - bezpłatny.